Skip to main content

Zabiegi i kuracje

Diagnostyka i terapie trychologiczne

Wygląd oraz kondycja włosów i skóry głowy nie zawsze jest taka, jakbyśmy chcieli. Czasem borykamy się z problemami, z którymi nie radzą sobie dziesiątki przetestowanych kosmetyków drogeryjnych. Co w takim przypadku? Pomocne mogą się okazać profesjonalne zabiegi trychologiczne, które przeprowadza doświadczony trycholog. Zajmuje się on szukaniem przyczyny zburzenia, a następnie opracowuje plan leczenia. 

Wszystkie wykonywane w gabinecie zabiegi i kuracje poprzedzone są pełną, zaawansowaną procedurą diagnostyczną polegającą na przeprowadzeniu z pacjentem szczegółowego wywiadu, zleceniu niezbędnych badań medycznych i wykonaniu specjalistycznego badania skóry głowy. Takie podejście do leczenia sprawia, że każdy problem, z którym się spotkamy jest rozwiązywany indywidualnie i wszystkie wykonywane przeze mnie zabiegi i stosowane produkty trychologiczne mogą być idealnie dopasowane do potrzeb pacjenta. 

Po dokładnym zdiagnozowaniu przyczyn powstałych chorób skóry głowy i włosów, można przystąpić do wdrożenia odpowiedniej w danym przypadku kuracji. W gabinecie w leczeniu problemów z włosami i ze skórą głowy stosuję m.in. zabiegi z udziałem infuzji tlenowej. Zabieg ten polega na aplikowaniu bezpośrednio na skórę głowy aktywnych cząsteczek tlenu, które wzmacniają cebulki włosów, pobudzają organizm do wzmożonej produkcji nowych oraz w rezultacie powstrzymują proces wypadania włosów i przyspieszają ich odrost. 

Nie testuj wciąż nowych kosmetyków i "cudownych" sposobów na poprawę kondycji włosów. Gdy widzisz, że ich stan jest zły, a Ty odczuwasz codzienny dyskomfort - skonsultuje się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania, a po wnikliwej diagnostyce opracuję plan leczenia z wykorzystaniem produktów i zabiegów trychologicznych o potwierdzonej skuteczności. 

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na pierwszą wizytę do trychologa!

Voucher na prezent Kaprys gabinet kosmetologii estetycznej

Voucher

Zastanawiasz się, jak podkreślić swoją naturalną urodę i poczuć się wyjątkowo? Odkryj tajemnice doskonałości w naszym salonie kosmetologii i trychologii. Wybierając nasz Voucher, inwestujesz w siebie, w swoją skórę i włosy, które zasługują na profesjonalną opiekę.

Niech każdy dzień będzie Twoim świętem piękna. Zadbaj o siebie, lub podaruj ten wyjątkowy moment bliskim i przyjaciołom. Poczujcie razem magię doskonałej estetyki.

Voucher jest doskonałym prezentem dla najbliższej osoby czy też przyjaciółki, ale może również sprawić dużo przyjemności żonie czy dziewczynie.